Benátecká fyzioterapie


Přejdi na obsah

Rehabilitační cvičení


Bolí vás záda, jste unavení po práci nebo se jen potřebujete protáhnout …

Přijďte si s námi zacvičit, pod dohledem zkušené fyzioterapeutky si osvojíte správné držení těla, naučíte se protáhnout unavené svaly, zrelaxovat celé tělo i mysl.

Každou středu od 17.15. do 18.00Z důvodu omezené kapacity míst je nutné se dopředu objednat na telefonu 608 069 293


Preventivní péče


Nabízíme společnostem a firmám možnost zajištění preventivní péče pro své zaměstnance.
Každá pracovní činnost klade nároky na pohybový aparát člověka a neplatí to jen pro fyzicky náročnou práci. V každém zaměstnání přetěžujeme určitou část svého těla (přetěžování krční páteře a horních končetin u administrativních pracovníků, bederní páteře u těžké fyzické práce, jedno stranný pohyb na linkách, pokladnách apod.) a důsledky tohoto přetěžování mohou vést až ke vzniku onemocnění pohybového systému.

Nabízíme sestavení rehabilitačního programu pro Vaše zaměstnance v rámci prevence onemocnění pohybového aparátu. A protože víme, že každá práce s sebou nese jiná rizika vzniku onemocnění, vytvoříme Vám rehabilitační program přesně podle nároků, které jsou kladeny na pohybovou složku Vašich zaměstnanců.

Samozřejmě počítáme i s tím, že v jedné společnosti může být i několik různých druhů práce a proto Vám nabízíme sestavení rehabilitačních programů pro každou sekci zvlášť.
Doporučíme vašim zaměstnancům správný tip pohybové aktivity k udržení optimální funkce pohybového systému a dobré fyzické kondice.

Vždy je lepší vzniku onemocnění předcházet než léčit následky.Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku